• http://wss.info.pl/index.php/nasze-projekty?start=5


„Twórzcie kulturę wsi, w której obok nowych wymiarów, jakie niosą czasy, pozostanie − jak u dobrego gospodarza − miejsce na rzeczy dawne, uświęcone tradycją, potwierdzone przez prawdę wieków”

Jan Paweł II

2017, początek działań

Drukuj
Utworzono: 13 styczeń 2017 Odsłony: 1709

13 stycznia, po raz pierwszy w tym roku, obradowali członkowie Zarządu i Komisji Rewizyjnej Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów. Spotkanie było okazją do podsumowania działań z 2016 roku oraz do planowania kolejnych na 2017 rok.

 

Pozytywnie oceniono wydarzenia oraz działania mijających miesięcy, które były prowadzone wspólnie z KSS. Były to konferencje, organizowane konkursy, spotkania i nowe możliwości partnerskich inicjatyw służących społeczności wiejskiej. Ważnym punktem zebrania było omówienia działań promocyjnych i prenumerata wydawnictw WSS „Gazeta Sołecka” oraz „Poradnik Sołtysa i Radnego”. Wydawnictwa cieszą się uznaniem wśród stałych czytelników dlatego warto polecać je innym osobom i rozszerzać grono prenumeratorów. Omówiono również plany projektowe w ramach konkursów grantowych ogłaszanych na 2017 rok.